Genel

Cialis Yan Etkileri Var Mı?

Kapat

Cialis 100 mg 30 Tablet Ereksiyon (Sertleşme) Hapı

 479,00
Kapat

Cialis 100 Mg Oral Jel

 359,00
Kapat

Cialis 20 mg 30 Tablet Sertleştirici (Ereksiyon) Hapı

 479,00
Kapat

Cialis 20 Mg 4 Tablet Ereksiyon (Sertleşme) Hapı

 379,00
Kapat

Cialis 5 Mg 28 Tablet Eczane Fiyatı ve Orijinal Satış

 839,00

Cialis Yan Etkileri Var Mı?

Cialis yan etkileri yönünden çok tartışılan bir ürün olarak dikkat çekiyor. Burada aslında ürünün etkin olarak yan etkilerinin olması değil alternatif ereksiyon haplarına oranla daha az duyulmuş olması bunu sağlamaktadır. Oysa ürün ithal olarak Türkiye’de satışa sunulmuş olan bir ereksiyon ilacıdır. Dolayısıyla tüm geliştirmeleri klinik ortamda yapılmış olup deneyleri de birçok erkek üzerinde tamamlanarak olumsuz sonuçlar alınmadığına dair raporları sunulmuştur.

Bu yüzden tüm onaylarını tamamlayarak satışa sunulan bir ürün olmuştur. Dolayısıyla Türkiye’de de bakanlıktan aldığı onayla güvenilir cinsel ürünler arasında yer almaktadır. Son derece etkili bir ereksiyon hapı olmasının yanında sağlığa zararlı bir etkisinin bulunmaması zaten en büyük avantajlarından birisi olarak görülür.

Cialis Kimler Tarafından Kullanılmamalı?

Cialis kullanımı zararlı mı konusunda yapılan araştırmalar normal ve sağlıklı bir erkek için tam anlamıyla negatif sonuçlanmıştır. Ancak bazı durumlar ürünün beklenmedik etkiler doğurabileceğini gözler önüne sermektedir. Bunların genelinde kronik rahatsızlıklar ilk sırayı almaktadır. Şeker, kalp, tansiyon, damar ve kan rahatsızlıkları olan erkeklerin kullanmaması önerilmektedir.

Bazı durumlarda ise karaciğer ve mide sorunları gibi hastalıklar geçiriyorsanız hekim kontrolünde kullanım tavsiye edilir. Vücudunuzun tadalafil ana etken maddesine karşın alerjik bir durum taşıması da aynı şekilde üründen olumsuz sonuçlar alabileceğiniz anlamına gelir. Tüm bu koşullarda dahi Cialis yan etkileri geçici ve kısmi olarak kısa süre içerisinde görülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir