Genel

Cialis Geciktirici Hap Eczane Satışı

Kapat

Cialis 100 mg 30 Tablet Ereksiyon (Sertleşme) Hapı

 479,00
Kapat

Cialis 100 Mg Oral Jel

 359,00
Kapat

Cialis 20 mg 30 Tablet Sertleştirici (Ereksiyon) Hapı

 479,00
Kapat

Cialis 20 Mg 4 Tablet Ereksiyon (Sertleşme) Hapı

 379,00
Kapat

Cialis 5 Mg 28 Tablet Eczane Fiyatı ve Orijinal Satış

 839,00

Cialis geciktirici hap size uygun olan dozu seçmeniz koşulu ile oldukça uygun fiyatlar eşiğinde sahip olacağınız devrim niteliğinde bir üründür. Sertleşme ve cinsel sorunlarınızı kökünden çözecek olan bu ürün sayesinde hayal edilen o güce sizde ulaşabileceksiniz. Partnerinizin doyuma ulaşmadan sizin sertleşme probleminizle savaşmanıza gerek kalmaksızın uzun saatler süren etkisi ile kendinize güveninizi tekrar kazanacaksınız.

Cialis Geciktirici Hap

Cialis Geciktirici Hap

Cialis geciktirici hap damar yollarınızı ve penis içerisinde ki süngerimsi yapıyı esneteceğinden kolay ereksiyon olabileceksiniz. Partneriniz ve siz bitti demeden hiçbir şey bitmeyecek. Enerji veren etkisi sayesinde performansınız tükenmek yerine katlanarak artacaktır. Boşalma sonrasında bile küçük bir uyarı sayesinde tekrar erekte olmanız mümkündür.

Cialis Geciktirici Hap Kullanımı

Cialis geciktirici hap sayıca az olması sebebi ile oldukça uygun fiyatlıdır. Her kesimden insanın ulaşabileceği bir fiyat aralığında bulunmaktadır. Etkisi uzun sürdüğü için sürekli almanız gerekmez ve kısa zamanda bitmez. 48 saat etkili olması sebebi ile cinsel birleşme için belirlediğiniz gün ve diğer günde de etkilerini göreceksiniz. Tabii orijinal ürünler için geçerli rakamlardır.

Cialis geciktirici hap kullanımı oldukça basittir. Oral yolla alınan ilaç hiçbir şekilde alkol ve muhteviyatlı ürünler ile kullanılmamalıdır. Herhangi bir yiyecek ve ya içeceğe karıştırmaya gerek yoktur. Doğrudan ağız yolu ile su veya benzeri bir sıvı ile alınabilir. Belirlenen koşullar sağlandığında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir